Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!

«•» Të Dua Shqipëri «•»


Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

VËMENDJE! STAFI NUK MBAN PËRGJEGJËSI PËR TEMAT QË NUK PUBLIKOHEN NGA STAFI YNË.
Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Rregullorja e forumit

Ju këtu do të keni mundësin të lexoni rregulloren e këtij forumi. Prandaj ju lutem shumë të rrespektoni rregullat e ta lexoni atë me kujdes, faleminderit për mirëkuptimin Staff-i.

88Sun Nov 26, 2017 3:53 pm
Admin NDRYSHIMET
Asnjë mesazh i ri

Anetaret e Forumit

Këtu pasi të jeni bërë Antarë i Forumit mund të prezntohesh shkurtimisht, dhe shkruani diçka rreth vetes tuaj ose bëni ndonjë përshëndetje që të njihemi sa më mirë me njëri-tjetrin në forum.

2340Thu Feb 08, 2018 8:23 pm
Admin TUnG
Asnjë mesazh i ri

Emigracioni

Këtu diskutohet për të gjithë emigrantët Shqiptarë nëpër botë për hallet dhe problemet e tyre që kanë.

2736Wed Dec 27, 2017 9:08 pm
Admin A ju merr malli per vendin kur jeni jashte shtetit?
Asnjë mesazh i ri

Urime Ditlindjesh dhe Festash

Jep një urim për Ditëlindjen për dikë dhe bëni përshëndetjen tuaj për festa të ndryshme.

Moderator: miri_hoxha
2627Sun Feb 18, 2018 7:48 pm
Admin I uroj të gjithë qytetarët në 10 vjetorin e pavarësisë së Republikës së Kosovës.
Asnjë mesazh i ri

Sporte të ndryshme

Këtu mundeni të diskutoni për të gjitha sportet e tjera p.sh ngjarjet nga sporti në Shqipëri dhe atë nëpër Botë, por dhe për ato sportet e rënda ekstreme.

3434Sun Dec 17, 2017 9:00 pm
Admin Dy ushtrime që ju mbajnë në formë gjithë jetën
Asnjë mesazh i ri

Basketboll

Këtu mundeni të diskutoni gjithçka rreth Basketbollit Shqiptar.

1313Mon Nov 27, 2017 8:27 pm
Admin Kosova mposhtet edhe nga Hungaria, sërish reziston një pjesë
Asnjë mesazh i ri

Futboll

Këtu mundeni të diskutoni gjithçka rreth Fotbollit Shqiptar dhe të huaj.

5959Mon Jan 15, 2018 11:13 pm
Admin “Për TY Kuq e Zi LGZ” pjesë e industrisë së modës me emblemë shqiponjën dy krenare (Foto)
Asnjë mesazh i ri

Muzika Shqiptare

Këtu mund të diskutoni rreth botës muzikore, për rrymat e ndryshme nga Muzika Shqiptare dhe të rejat e saj.

1717Sun Jun 25, 2017 3:21 pm
Admin Sqarime për postimet në këtë forum
Asnjë mesazh i ri

Muzika të ndryshme

Këtu mund të diskutohet vetëm për muzik dhe c do gjë që ka lidhje me muzikën.

1313Wed Nov 01, 2017 8:33 pm
Admin Sqarime per postimet ne kete forum
Asnjë mesazh i ri

Foto qytetesh

Këtu mund të na tregoni , Fotot nga vendet e ndryshme që ka Shqiperia po dhe nga bota.

6990Thu Aug 31, 2017 11:29 pm
Admin Foto nga Kalaja e Drishtit
Asnjë mesazh i ri

Muzike e Huaj

Këtu mund te diskutohet vetëm për këngëtar të huaj, gjithashtu dhe të rejat nga muzika e huaj.

1111Sun May 28, 2017 4:21 pm
Admin Zbulimi i bujshëm në botën e muzikës
Asnjë mesazh i ri

Audioteka dhe Vidio

Këtu ne mud të postojmë gjithcka që ka lidhje me Audioteka dhe Vidio nga më të bukurat dhe interesante të të gjitha llojve të ndryshme.

120126Mon Feb 12, 2018 9:25 pm
Admin Happy Song!
Asnjë mesazh i ri

Humore në Shqip

Këtu ne do të kemi mundësi të shikojmë humoristët shqiptarë më të njohur dhe hajde të qeshim të gjithë sëbashku.

85108Wed Dec 27, 2017 7:46 pm
Admin Te qeshim nga yutube!
Asnjë mesazh i ri

Barcoleta

Këtu ne do të kemi Barcoletat më të bukura dhe për të qeshur , ju mund të shkruani ose ti shikoni dhe të qeshni në të vërëtet.

90151Wed Jul 06, 2016 9:32 pm
Admin nje polic
Asnjë mesazh i ri

Thashetheme

Këtu ne do të kemi Thashethemet nga më të ndryshme , si ne boten e show biz po ashtu dhe thashetheme për antarët e forumit tonë dhe c do gjë do të jetë humoristike.

6060Sun Feb 18, 2018 8:22 pm
Admin Ja sa është e pasur Rita Ora
Asnjë mesazh i ri

Rinia Shqiptare

Këtu ne mund të diskutojmë gjithçka lidhje mbi rininë shqiptare dhe problemet sociale që ka ajo.

1919Wed Jul 06, 2016 12:29 pm
Admin Pritet legalizimi i prostitucionit në Shqipëri
Asnjë mesazh i ri

Votime dhe Sondazhe

Këtu ne do të keni mundesi të hapni sondazhe të ndryshme , si nga anëtarët po ashtu dhe nga moderatorët , ju mundeni të jepni votën tuaj po ose jo që të mbështesni votën.

176176Mon Feb 12, 2018 9:32 pm
Admin Cfar beni kur nuk ju ze gjumi
Asnjë mesazh i ri

Fotot të Anëtarve

Ketu ne mund të vendosim fotot e të gjith antarve të Forumit ose foton tuaj dhe ç'do llojë foto që ju dëshironi.

561164Sun Feb 11, 2018 7:42 pm
Admin allah
Asnjë mesazh i ri

Folklori Shqiptar

Këtu do të jetë pasuria dhe shumëllojshmëria e folkorit Shqiptar , si kultura dhe tabani popullor , i cili është trashëguar brez pas brezi dhe pasuruar ndër vite deri në ditët e sotme.

78Mon Nov 23, 2015 12:55 pm
Admin Vallja shqiptare
Asnjë mesazh i ri

Formula1 dhe moto GP

Këtu ne do të shkruajmë gjithçka që lidhje mbi formula1 dhe moto GP dhe të gjitha të rejat që ndodhin.

88Wed Jun 24, 2015 12:42 pm
Admin Niko Rosberg triumfon ne Austri
Asnjë mesazh i ri

Tema Shoqërore

Këtu ne sëbashku do të diskutojmë tema që i përkasin shoqëris , ju mund të jepni mendimin tuaj këtu të gjithë ne kemi lidhje me shoqërin që n'a rrethon.

3236Mon Nov 27, 2017 7:11 pm
Admin Rrjetet sociale po e rrisin materializimin dhe zvogëlojnë lumturinë
Asnjë mesazh i ri

Bisedë e lirë

Këtu ju jeni të lirë të bisedoni nga të gjith llojet e fushave të ndryshme të jetës . Duhet të keni kujdes që të mos ofendoni dhe te krijoni hidhërime te antarët . Nuk ka ndonjë rregull të temave apo të ngjarjeve duhen të jenë të larmishme.

10931311Sun Feb 18, 2018 9:51 pm
Admin Riviera shqiptare një Hirushe
Asnjë mesazh i ri

Feja Islame

Këtu bashkëbisedojnë të gjithë besimtarët Muslimanë rreth fesë së tyre që besojnë, por janë të lirë të gjithë besimet e tjera të japin mendimet e tyre për fenë Islame.

33203547Sun Feb 11, 2018 12:09 am
Admin Ne Emer te Allahut, Meshiruesit, Meshireberesit
Asnjë mesazh i ri

Feja Katolike

Këtu bashkëbisedojnë të gjithë besimtarët Krishter rreth fesë së tyre që besojnë, por janë të lirë të gjithë besimet e tjera të japin mendimet e tyre për fenë Katolike.

3889Sat Dec 23, 2017 8:58 pm
Admin Kisha suedeze miratoi kurorëzime homoseksuale
Asnjë mesazh i ri

Feja Ortodokse

Këtu bashkëbisedojnë të gjithë besimtarët Ortodoks rreth fesë së tyre që besojnë, por janë të lirë të gjithë besimet e tjera të japin mendimet e tyre për fenë Ortodokse.

910Mon Oct 05, 2015 10:12 pm
Admin Ungjilli sipas Matheut
Asnjë mesazh i ri

Personalite të shquara Shqipëtare

Këtu ne do të diskutojme gjithcka që ka lidhje me figurat e shquara Shqiptare.

911Wed Apr 20, 2016 9:15 pm
Admin Çerçiz Topulli
Asnjë mesazh i ri

Gazeta dhe Radio Televizioni

Këtu ne do të diskutojmë po dhe mund të postojmë ç'do gjë që keni degjuar në radio apo në televizion . Ju mundeni të vendosni ketu materialin që ka lidhje me media e shkruar ose e lexuar etj...

103115Fri Feb 09, 2018 10:37 pm
Admin Aktorja Anila Bisha e terrorizuar denoncon ‘live në ‘Zonë e Lirë’: Çuli më tha ‘Sa të jem unë, ti nuk...’
Asnjë mesazh i ri

Politika e Jashtme

Këtu ju do të keni mundësin që të bashkëbisedoni për politiken e jashtme dhe të rejat që ndodhin nëpër botë.

6363Sun Feb 18, 2018 9:39 pm
Admin ‘Marrëveshja e detit u mbyll’, kryeministri grek jep lajmin e negociatave të përfunduara
Asnjë mesazh i ri

Lajmet e Fundit

Këtu ju do të keni mundesi të shifni të gjitha lajmet e fundit nga vendi dhe bota.

105105Thu Feb 15, 2018 9:32 pm
Admin Veliaj u jep fund dyshimeve: Teatri nuk do jetë me kullë
Asnjë mesazh i ri

Kuzhina Tradicionale Shqiptare

Këtu është një rast i mirë për kuzhineret të postojnë recetat e tyre nga kuzhina e jonë Shqiptare po dhe të mos e lejmë mënjanë dhe tradicionalen.

3566Yesterday at 7:29 pm
Admin Qofte me Presh dhe Miell Misri
Asnjë mesazh i ri

Kuzhinat e Huaja

Këtu diskutohet dhe mund të flitet për ushqimet e kuzhinave të huaja dhe të rejat e saj.

1864Yesterday at 8:08 pm
Admin Si të gatuajmë molto në shtëpi për fëmijët? (Receta)
Asnjë mesazh i ri

Viset Shqiptare

Këtu në këtë forum mblidhen të gjith shqiptarët kudo që janë dhe diskutojnë për ç'do gjë që ka lidhje mbi trojet shqiptare: Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Çamëria.

6373Sun Jun 19, 2016 10:45 am
Admin  Historia Shqiptare
Asnjë mesazh i ri

Arsimi

Këtu ne do të diskutojmë mbi ç'do gjë që lidhje me shkollën,universitetet,pedagogji dhe të gjith librat e tjerë shkollorë dhe gjithçka që i përket mësimit.

2929Wed Sep 07, 2016 9:19 pm
Admin Përlotet maturantja: Me mesatare 9.7 nuk fitova asnjë degë. Ministrja Nikolla i ndërpret fjalën
Asnjë mesazh i ri

Moda, Bukuria dhe Estetika

Këtu ne do të diskutojmë për gjithcka që i përket Modës , Estetikës , Bukurisë njerzore.Cfare eshte e bukur? Cfare do ti ndryshonit paraqitjes tuaj? Cfare eshte ne mode kete sezon? Kete e mesoni vetem ne kete forum.

6768Fri Feb 16, 2018 9:17 pm
Admin Maskara me ngjyra përsëri në modë
Asnjë mesazh i ri

Gjuhesia

Këtu ne do të diskutojmë për problemet e gjuhes Shqipe , antarët dhe ata që merren me studimin e gjuhës Shqipe mund të japin mendimet dhe opinione e tyre rreth ketye problemeve. Gjuha jonë sa e mirë, sa e ëmbël sa e dlirë.

3570Sun Feb 18, 2018 10:05 pm
Admin ÇAMËRISHTJA…
Asnjë mesazh i ri

Letërsia

Këtu ne do të gjejmë shkrime që i përkasin Letersis tonë të dashur Shqiptare , po ashtu të mos harrojmë dhe atë të huajën. Si atë të vjetër dhe të re, gjithcka nga bota e librit dhe autorit.

77184Mon Dec 25, 2017 8:46 pm
Admin Poezi zbavitese per anetaret e forumit
Asnjë mesazh i ri

Shporta

Këtu do të vendosen të gjitha temat që janë persëritur nga dy herë , por që të jeni më të sigurtë ju këshilloj që të bëni një kërkim rreth asaj teme që doni tek "Kërko" , nëse nuk del ajo temë atëherë vazhdoni.

2424Wed Jan 10, 2018 9:01 pm
Admin Drithërat integrale rregullojnë presionin
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 8033 artikuj
Forumi ka 42 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri AlBjAn MEMA
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 8 më Sun Nov 11, 2012 4:19 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Members connected during last 24 hours : Admin, Edvini
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Admin ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur