Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 LONDRA DHE UASHINGTONI SINJALIZOJNË MBI 10 RASTE TË PËRDORIMIT TË ARMËVE KIMIKE NË SIRI

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8025
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: LONDRA DHE UASHINGTONI SINJALIZOJNË MBI 10 RASTE TË PËRDORIMIT TË ARMËVE KIMIKE NË SIRI   Thu Jun 27, 2013 6:37 pmLONDRA DHE UASHINGTONI SINJALIZOJNË MBI 10 RASTE TË PËRDORIMIT TË ARMËVE KIMIKE NË SIRI

Sipas një diplomati, SHBA dhe Mbretëria e Bashkuar u kanë dhënë ekspertëve të OKB-së detaje mbi 10 raste përdorimi të armëve kimike nga regjimi sirian.


Sipas një diplomati, SHBA dhe Mbretëria e Bashkuar u kanë dhënë ekspertëve të OKB-së detaje mbi 10 raste përdorimi të armëve kimike nga regjimi sirian.
"Kemi informata mbi dhjetë incidente gjatë të cilave janë përdorur armë kimike nga regjimi sirian", theksoi ai.
Autoritetet perëndimore u shprehën se nuk zotërojnë asnjë provë të qartë mbi përdorimin e armëve bërthamore nga opozita siriane.
Një ekip ekspertësh i OKB-së drejtuar nga Ake Sellstrom pret konfirmimin e autoriteteve siriane për hetimin mbi përdorimin e mundshëm të këtyre armëve.


------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
LONDRA DHE UASHINGTONI SINJALIZOJNË MBI 10 RASTE TË PËRDORIMIT TË ARMËVE KIMIKE NË SIRI
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Lajmet e Fundit-
Kërce tek: