Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 3 TË VRARË DHE 20 TË PLAGOSUR NGA SHPËRTHIMET NË LIBI

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8025
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: 3 TË VRARË DHE 20 TË PLAGOSUR NGA SHPËRTHIMET NË LIBI   Thu Jun 27, 2013 6:39 pm
3 TË VRARË DHE 20 TË PLAGOSUR NGA SHPËRTHIMET NË LIBI

Shpërthimet ndodhën në qytetin Sebha në jug të Libisë.


Në tre shpërthime të ndara që ndodhën në qytetin Sebha në jug të Libisë janë vrarë 3 ndërsa u plagosën 20 të tjerë.
Zëdhënësi i Këshillit Ushtarak i qytetit Sebha, Ahmed Dav në deklaratën e bërë për korrespondentin e Agjencisë së Lajmeve Anadolli, tha se shpërthimet kanë ndodhur njëra pas tjetrës në interval kohorë prej disa minutash.
Dav tha se forcat e sigurisë kanë filluar me hetime për zbardhjen e rastit ndërsa shtoi se rrugët ku janë realizuar sulmet janë të pajisura me kamera dhe kjo do të ndihmoj në zbardhjen e rastit.
Ndërkaq ende askush nuk mori përsipër përgjegjësinë për sulmet në fjalë.

------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
3 TË VRARË DHE 20 TË PLAGOSUR NGA SHPËRTHIMET NË LIBI
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Lajmet e Fundit-
Kërce tek: