Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Fotot: Xhelozia shqiptare në rrjet: Ma hiq burrin nga Facebook-u!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8014
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Fotot: Xhelozia shqiptare në rrjet: Ma hiq burrin nga Facebook-u!   Thu Nov 12, 2015 3:30 pmFotot: Xhelozia shqiptare në rrjet: Ma hiq burrin nga Facebook-u!
Një grua, identiteti i së cilës është ruajtur anonim, i është drejtuar një tjetër gruaje me një kërkesë që më tepër ngjason me një urdhër: Ma hiq burrin nga Facebook!

E akuzuara është përpjekur ta qetësojë akuzuesen por më kot.

Ajo i ka shpjeguar se e ka thjesht shok në linjë dhe kaq, por zonja xheloze nuk donte t’ia dinte.

E akuzuara i ka kërkuar që të paktën t’ia thoshte me mirësjellje e jo në formë urdhëri dhe i ka sugjeruar që në raste të tilla këtë kërkesën t’ia bënte burrit të saj që të ikte nga Facebook dhe jo të tjerëve.

Megjithatë për kënaqësine e zonjës së shqetësuar “flirtuesja” ia ka hequr burrin!


------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8014
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Re: Fotot: Xhelozia shqiptare në rrjet: Ma hiq burrin nga Facebook-u!   Thu Nov 19, 2015 9:26 pm
------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8014
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Re: Fotot: Xhelozia shqiptare në rrjet: Ma hiq burrin nga Facebook-u!   Fri Nov 27, 2015 4:40 pm
------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8014
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Re: Fotot: Xhelozia shqiptare në rrjet: Ma hiq burrin nga Facebook-u!   Sun Dec 20, 2015 4:31 pm


------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fotot: Xhelozia shqiptare në rrjet: Ma hiq burrin nga Facebook-u!   
------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fotot: Xhelozia shqiptare në rrjet: Ma hiq burrin nga Facebook-u!
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Fotot të Anëtarve-
Kërce tek: