Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Nga “gjoksi” te macja, iluzionet optike që kanë tërbuar rrjetin (FOTO)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8014
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Nga “gjoksi” te macja, iluzionet optike që kanë tërbuar rrjetin (FOTO)   Mon Apr 11, 2016 1:45 pm

Nga “gjoksi” te macja, iluzionet optike që kanë tërbuar rrjetin (FOTO)

Është bërë e modës tanimë që përdoruesit në rrjet të nisin gara të ethshme për zgjidhjen e kuiceve apo iluzioneve optike.
Më poshtë janë disa iluzione optike që të fusin vërtet në mendime.
Nga letra e përthyer që duket si gjoks femre, te macja që duket sikur ngjitet-zbret.

------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Nga “gjoksi” te macja, iluzionet optike që kanë tërbuar rrjetin (FOTO)
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Fotot të Anëtarve-
Kërce tek: