Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Flamuri i ri i Kosoves

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8025
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Flamuri i ri i Kosoves   Mon Jun 20, 2016 10:04 pm

Flamuri i ri i Kosoves

------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8025
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Re: Flamuri i ri i Kosoves   Mon Jun 20, 2016 10:06 pmPershendetej te gjithve pas pak eshte Shpall Flamuri i ri ne Parlamentin e Kosoves.Une e bera siç eshte ai prandaj urime edhe njehere Pavarsin e Kosoves me nje Flamur te ri.

Fotografi nga Parlamenti i Kosoves.--------------------------------------------------------------------------------------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Flamuri i ri i Kosoves
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Fotot të Anëtarve-
Kërce tek: