Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

  Vendet me misterioze ne bote ne foto

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8014
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Vendet me misterioze ne bote ne foto   Sun Jul 24, 2016 12:12 pm


Vendet me misterioze ne bote ne foto


Liqeni me pika, Osoyoos, Kolumbia Britanike


Trekendeshi Bermuda


Kauai, Hawaii


Mali Roraima (Venecuele, Brazil dhe Guyana)Liqeni acidik: Spanje, Rio Tinto
Luginat e thata McMurdo (Antarktide)Struktura Richat, afer Ouadane, MauritaniaRotorua, Zelande e ReGejzeri Fly, Reno


"Vallezimi i shpirterave": Aurora Borealis (Poli i veriut)

_________________


------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Vendet me misterioze ne bote ne foto
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Fotot të Anëtarve-
Kërce tek: