Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Shtëpia e mbrapsht

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8025
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Shtëpia e mbrapsht   Sun Sep 04, 2016 2:39 pm


Shtëpia e mbrapsht


Në qytetin Bispingen të Gjermanisë njerëzit mund të shohin “Shtëpinë e çmendur”, shtëpia familjare e cila është e ndërtuar së prapthi.

Më saktë, kulmi gjendet në themel, ndërsa themelet në maje të ndërtesës. Në shtëpi, e cila mund të vizitohet çdo ditë, të gjitha orenditë janë të vendosura mbrapsht deri në detajin e fundit.
Qëllimi i këtij projekti është që t’i ofrojë turistëve një përmbajtje të re si dhe një perspektivë krejtësisht të re për përditshmërinë pasi që të hyjnë në botën e shtëpisë së mbrapsht.

_________________

------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Shtëpia e mbrapsht
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: