Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Kili, zbulohet kafka e nje mamuthi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8025
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Kili, zbulohet kafka e nje mamuthi   Sun Sep 04, 2016 8:06 pm


Kili, zbulohet kafka e nje mamuthiMamuthet kane jetuar ne Toke duke filluar qe prej 40 milion vjete me pare.

Ne Padre Hurtado, komunen e vogel, prane kryeqytetit kilian Santiago, arkeologet e skuadres se Pablo Masilla, kane mundur te zbulojne kafken e nje mamuthi te lashte te ruajtur ne gjendje shume te mire.

_________________

------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Kili, zbulohet kafka e nje mamuthi
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: