Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Uendi, qeni me muskuloz i tokes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8025
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Uendi, qeni me muskuloz i tokes   Sun Sep 04, 2016 8:39 pm

Uendi, qeni me muskuloz i tokes
Quhet Uendi dhe eshte cilesuar si qeni me muskuloz ne rruzullin tokesor. Ne moshen 4 vjecare peshonte 27 kg, dyfishin e peshes normale qe kane qente e rraces se tij ne te njejten moshe.
I perket rraces whiper, por mund te ngaterrohet me lehtesi me nje qen te rraces pit bull. Pronarja e tij quhet Ingrid Hansen dhe jetojne te dy ne nje province te Kanadase.

Uendin, e therrasin Arnold Schwarzenegger ose ndryshe qeni kaba, si pasoje e formes se tij fizike. Muskujt e tij nuk jane rezultat i nje stervitjeje te vazhdueshme dhe as i perdorimit te medikamenteve apo stimulanteve te ndryshe, por eshte rezultat i nje semundjeje gjenetike qe shkakton rritjen e tepruar te muskujve.

Ne ndryshim nga pamja e tij, natyra e Uendit eshte shume paqesore dhe aspak agresive. Ai eshte nje qen i mesuar te jetoje ne province, ne qetesi dhe ne harmoni me kafshet e tjera.

Ofertave per ta bere Uendin pjese te botes se kinemase dhe televizioni, pronarja e tij, Ingrid Hansen u eshte pergjigjur gjithnje negativisht. Sipas saj qeni nuk eshte i pergatitur per tu perballur me nje jete prej stari hollivudian madje sipas saj, ai eshte shume i ndrojtur._________________

------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Uendi, qeni me muskuloz i tokes
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: