«•» Të Dua Shqiperi «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Njoftim për këtë rubrikë!!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7382
Reputation : 19
Join date : 29/09/2012

MesazhTitulli: Njoftim për këtë rubrikë!!!!   Sun Sep 18, 2016 7:28 pm

Njoftim për këtë rubrikë!!!!


Foto lakuriqë të njerzve nuk lejohen të postohen në Forumi Shqiptar.

Forumi është ndërtuar për mësime dhe kultivim të kulturës së pastër e jo te degjenerojmë popullin me foto të fëlliqura dhe që nuk tregojnë kulturë njerzore.

_________________

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Njoftim për këtë rubrikë!!!!
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqiperi «•»  :: Fotot të Anëtarve-
Kërce tek: