Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

  Vendos emrin tek ora ne pc

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8025
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Vendos emrin tek ora ne pc   Fri Sep 15, 2017 1:32 pm

Vendos emrin tek ora ne pc


Mendoj se shumica e dini , por po e qes per ata qe nuk e din ...

Shkojme

Start -> Control Panel -> Regional and Language Options -> Costumize -> Time
tani te time format shkrujeni h:mm 'emriJuaj' keshtu mos e prekni edhe me thojza e leni veç emnin e shkruni te emri juaj keshtu me thojza e leni edhe me h:mm 'emrijuaj'------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Vendos emrin tek ora ne pc
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: