Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

  Hack''win Xp''

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8025
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Hack''win Xp''   Fri Sep 15, 2017 2:31 pm

Hack''win Xp''


Kjo asht me ju tregu se si me hy ne PC pa e dit paswordin


1.E ndezim windows-in

2. Para se tja nis me ba loading, presim deri sa ta qet windows logo,tash shtrydhim F8

3. Tash paraqitet nje faqe qe ka disa metora te startup
zgjedhim ate ne fillim ne krye (dunno qe thirret ne anglisht)

4. Tash mund te hyni ne PC nese zghedhim administrator,Tash shkojm it dont have a password

Tash mund ta ndryshoni Paswordin

------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Hack''win Xp''
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: