Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 ShKarKo FiReFoX

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8025
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: ShKarKo FiReFoX   Wed Oct 11, 2017 8:52 pm

ShKarKo FiReFoX


Ju BeJ Thirrje Te Gjitheve Te Perdorni FireFox Ne Vend Te Internet Explorer, Sepse Firefox Kompatible Per Cdo Gje.. ShKarKo

Mozilla Firefox 1.0.6 web shfletuesi shum i perhapur Kjo Esht Shqip

Shkarko:


http://download.mozilla.org/?lang=sq...x-1.0.6&os=win

------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
ShKarKo FiReFoX
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: