Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Kjo është mënyra se si produktet kozmetike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8025
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Kjo është mënyra se si produktet kozmetike    Tue Nov 28, 2017 12:34 pm
Kjo është mënyra se si produktet kozmetike

Duke nisur nga kremrat për fytyrë, dhe produktet e bukurisë, të gjitha këto gjejnë përdorim mjaftë të gjerë.

Mirëpo, ka disa raste kur ne, me apo pa vetëdije, rrezikojmë shëndetin e lëkurës dhe shëndetin e përgjithshëm.

Njëra arsye lidhet me afatin e produkteve. Shpesh ne neglizhojmë këtë fakt të rëndësishëm dhe përdorim buzëkuq apo produkte tjera për një kohë shumë të gjatë, edhe pasi tu kalojë afati i skadimit.

Sikurse çdo produkt tjetër, edhe ato kozmetike kanë afat kadence dhe duhet ti përmbahemi me përpikëri.


------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Kjo është mënyra se si produktet kozmetike
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: