Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Vjedh sërish rrugës për në polici

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Vjedh sërish rrugës për në polici    Sat Jan 06, 2018 3:21 pm


Një gjerman 41-vjeçar duke shkuar në një stacion policor për t’u marrë në pyetje, e ka futur veten në telashe edhe më të mëdha duke u përfshirë edhe një vjedhje tjetër gjatë rrugës për në stacionin policor.
“Ishte një rast që kishte të bëjë me një vjedhje të shkaktuar para se të merrej në pyetje për një vjedhje të mëparshme”, ka njoftuar të martën policia në regjionin perëndimor të Lippe.

Zyrtarët policorë ishin duke hulumtuar rastin e vjedhjes në një supermarket, ndërsa kishin kuptuar se një person që po qëndronte para zyrave të policisë për t’u marrë në pyetje për një vjedhje të mëhershme, i ngjante personit të përshkruar nga dëshmitarët.

Policia e kishte gjetur automjetin e tij jashtë të mbushur me gjësendet e vjedhura nga supermarketi, ashtu që tani i pandehuri përballet me dy akuza.------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Vjedh sërish rrugës për në polici
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: