Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Gruaja ia pret penisin në gjumë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Gruaja ia pret penisin në gjumë   Mon Jan 08, 2018 9:40 pm

Një mashkull i përgjumur as në ëndërr nuk e kishte parë se gjatë gjumit do të mbetej pa penisin e tij.
Bashkëshortja e tij, me të cilën nuk kishte pasur asnjë lloj fjalosjeje, por që vuante nga çrregullimi psikik, më anë të gërshërve ia ka prerë penisin atij.

24-vjeçari Lu, në qytetin Shangai të Kinës, është zgjuar nga dhimbja e tmerrshme dhe kur kishte parë se çfarë i kishte bërë gruaja e tij, ishte alivanosur.

Fatmirësisht, motra e gruas së tij ka intervenuar shpejt dhe e ka dërguar në spital. Sipas të dhënave nga spitali, me anë të operacionit, mjekët kanë arritur t’ia ngjisin sërish penisin.
------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Gruaja ia pret penisin në gjumë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: