Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Pesë hakmarrje më të këqija në bashkëshortësi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Pesë hakmarrje më të këqija në bashkëshortësi    Mon Jan 08, 2018 10:06 pm


Një ueb-faqe franceze ka botuar tekstin për pesë hakmarrje më të këqija bashkëshortore gjatë vitit të kaluar.
Në vendin e parë gjendet amerikan Paul Wood, i cili nga hidhërimi kishte hedhur maçorrin mbi bashkëshorten e tij, mirëpo maçoku edhe pse ishte përplasur mbi shpinën e gruas, nuk e kishte lënduar atë.

Në vendin e dytë është radhitur një grua kineze, e cila kishte djegur 400 telefona celularë, të cilët i shiste bashkë me burrin e saj.

Në vendin e tretë ndodhet amerikani, Herbert Cadwell, i cili kishte lidhur rrymën prej 110 voltësh në derën e dhomës, që gruaja e tij të mos mund të futej brenda.

Një specialitet nga jashtëqitja e qenit – të cilin ia kishte përgatitur bashkëshortit të saj, e ka vendosur një grua nga Skocia në vendin e katërt.

Ndërkaq, në vendin e pestë ndodhet një grua, e cila ia kishte vënë flakën penisit të bashkëshortit, derisa ai ishte duke pirë dhe shikuar televizorin.

------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Pesë hakmarrje më të këqija në bashkëshortësi
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: