Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Kukulla e Halloween-it bëhet kufomë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Kukulla e Halloween-it bëhet kufomë    Mon Jan 08, 2018 10:10 pm

Trupi i një 75-vjeçari të vdekur ka mbetur disa ditë i shtrirë në një ballkon në Los Angeles, sepse fqinjët kanë menduar se bëhet fjalë për një kukull Halloweni.
Policia ka gjetur kufomën e Mostafa Mahmoud Zayedit mbi një karrige ballkoni, në katin e tretë të ndërtesës, ndërsa kishte një vrimë nga armë zjarri në kokë.

Fqinjët e kishin parë kufomën qysh para një jave, mirëpo nuk e kishin lajmëruar policinë ngase kishin menduar se bëhej fjalë për një kukull Halloweeni.

Policia është duke e trajtuar këtë rast si vetëvrasje të pastër.------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Kukulla e Halloween-it bëhet kufomë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: