Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Shitet kopja e Shtëpisë së Bardhë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Shitet kopja e Shtëpisë së Bardhë   Mon Jan 08, 2018 10:11 pmNjë amerikan ka ofruar shtëpinë e tij në shitje, që është kopje fenomenale e Shtëpisë së Bardhë – ku jeton presidenti amerikan.
Fred Milani nga Atlanta, në shtetin amerikan Georgia, që shtat vjet jeton në këtë version të zvogëluar të Shtëpisë së Bardhë, mirëpo është detyruar që ta shesë atë për shkak të krizës financiare.

Mu sikurse origjinali i saj, kjo shtëpi ka mbi 5.000 metra katrorë dhe dhomën ovale, po ashtu edhe dhomën kushtuar presidentit Lincoln si dhe pishinën dhe kopshtin.

Ndërkaq, fqinjët kanë mendime të ndryshme rreth kësaj shtëpie. Disa prej tyre kundërshtojnë kopjimin e Shtëpisë së Bardhë, ndërsa disa të tjerë janë të impresionuar se jetojnë në fqinjësi të saj.

Siç transmetojnë mediat lokale, Shtëpia e Bardhë në Atlanta shitet për një çmim prej 10 milionë dollarësh.------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Shitet kopja e Shtëpisë së Bardhë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: