Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Gërmon murin me lugë për të ikur nga burgu

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Gërmon murin me lugë për të ikur nga burgu    Mon Jan 08, 2018 10:17 pm

Bullgari Nedjalko Dimitrov ka tentuar të ikë nga burgu duke shpuar me lugë murin e qelisë së tij.
Dimitrov, i cili është i ngarkuar me pesë vrasje, për pak sa nuk ka arritur të del në liri, pasi që me 1 tetor ka arritur të shpojë murin në qelinë e tij, por në këtë orvatje e ka ndaluar sigurimi i burgut, shkruajnë mediat bullgare të enjten.

Lugën të cilën e kishte përdorë si mjet për të dal në liri kishte arritur që para një kohë ta fsheh nga rojat e burgut.------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Gërmon murin me lugë për të ikur nga burgu
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: