Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Mbledhje në ujë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Mbledhje në ujë    Mon Jan 08, 2018 10:18 pmPër të sensibilizuar botën për ndryshimet e klimës, qeveria e ishujve Maldive ka mbajtur mbledhjen e parë të saj e zhytur në det.
Mbledhja tridhjetë minutëshe është zhvilluar mëngjesin e sotëm në thëlëlsi prej gjashtë metrash.

Qeveria e arkipelagut koralor u zhyt në brigjet e kryeqytetit Male për të protestuar kundër ngrohjes globale që kërcënon ekzistencën e ishujve Maldive.

Ekzekutivi ka nënshkruar një deklaratë që do t’i dorëzohet Kopenhagës, në ditën e konferencës së OKB-së për klimën.
------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Mbledhje në ujë
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: