Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Polici arreston mashkullin me marihuanë në lule të ballit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Polici arreston mashkullin me marihuanë në lule të ballit    Mon Jan 08, 2018 10:22 pmNjë polic amerikan ka arrestuar një mashkull në një dyqan pasi që e ka vërejtur një qese me marihuanë të ngjitur në ballin e tij.
Mashkulli 29-vjeçar është parë duke dalë nga tualeti në qytetin Lebanon në Pennsylvania, i cili dukej i nervozuar për atë që po mbante brenda kapelës së tij të bejsbollit.

Kur mashkulli iu ofruar policit, ai shikoi lartë, dhe polici e vërejti një qese të vogël plastike të ngjitur për ballin e tij që dukej të ketë marihuanë brenda.

Polici e mori qesen nga balli i mashkullit dhe e pyeti, "A je duke e lypur këtë?", thuhet në një deklaratë për shtyp të policisë.

Mashkulli, i identifikuar si Cesar Lopez, është paditur për posedim të një sasie të vogël të marihuanës, ka thënë policia.

Policia ka thënë se nuk është edhe aq e zakontë që njerëzit të fshehin drogën në kapelat e tyre të bejsbollit.
------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Polici arreston mashkullin me marihuanë në lule të ballit
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: