Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Obama si Hitleri

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Obama si Hitleri    Mon Jan 08, 2018 10:26 pmDisa e akuzojnë si një lider që timonin e pret shumë majtas, ndërsa disa të tjerë shumë djathtas.
Në një kohë që ligji i ri për shëndetësinë i presidentit Obama po kalon nëpër të gjitha institucionet e vendit me sukses, kreu i Shtëpisë së Bardhë cilësohet si një njeri me prirje naziste. Për dikë, Barack është si Adolf Hitleri. Në një fushë golfi të një qyteze në Massachusetts është shkruar emri i Obamas si simbol i nazizmit.

Ky gjest ka vënë në lëvizje policinë e shtetit por edhe shërbimet sekrete kanë nisur një hetim. Disa përfaqësues të klubit të golfit në Lakeville një mëngjes kanë shkuar në fushë por në terren kanë gjetur të shkruar krahasimin që i bëhet presidentit me Hitlerin. Shkrimi zë një sipërfaqe 3x3 metra.

“Nuk e dimë mënyrën si e kanë realizuar një gjë të tillë por problemi më i madh është si ta heqim”, u shpreh menaxheri i klubit. Disa punonjës janë përpjekur ta fshijnë mesazhin duke përdorur spërkatës me ngjyrë jeshile, por nuk ia kanë dalë mbanë.

------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Obama si Hitleri
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: