Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Luaj Piano Online ....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Luaj Piano Online ....   Fri Jan 12, 2018 9:37 pm

Luaj Piano Online ....


Pse te blesh nje piano kur shume mire mund te ushtohesh online ne perdorimin e saj.

Behet fjale per Virtual Piano te cilen mund ta hapni nga browseri juaj. Provojeni dhe do kenaqeni pamase, ate mund ta luani me ane te mousit ose me ane te tastjeres, per me shume mund te shikoni video tutorialet qe website ofron ....

Kliko ketu per te hapur virtual piano


 http://virtualpiano.net/wp-content/themes/twentyfourteen-child/page-templates/vponline/Host.swf_________________
------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Luaj Piano Online ....
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: