Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 "~Rinia në msn~"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: "~Rinia në msn~"   Fri Jan 12, 2018 9:49 pm

Po flas me ty
Por sdi ku je
Po të shof ty
Por para sysh s’të kam

Po më puthë ti mua
Por pythjen se ndiva
Po më flet fjal të mira
Por kur si nijë ato fjal

Po më thaje se do vish
Por prap s’je ktu
Po më thaje se s’je tradhtare
Por prap zemren time ti e ndave

Po vjen bilbili
Por nuk këndon gjë
Po thot fjalet qe ti smunde me mi Thon
Se jet me mua është e kotë


------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
"~Rinia në msn~"
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: