Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 "Nëse nuk më don"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: "Nëse nuk më don"   Fri Jan 12, 2018 9:54 pm






Nese mua ti me don
ather pse po largon
me mall te kujtoj
se nga zemra nuk te largoj

ti je aja vajz qe me gzon
zeri tan shpyrtin po ma prek
ti je aja qe me don
ti je aja qe me kupton...

ndoshta nje dite apet po te sho
ather nga jeta nuk te largoj

at dashuri fitova, me gjith zemer ë shpyrt
deshta met kallzu se vetem ty te du

e dua nje emer qe po vuaj me gjith zemer
e dua nje vajz per jet, se aja esht jeta

Sa te dua, as fjal nuk ka
sa shume po vuaj, as vet nuk muj me besu

Sa her te thirra
po apet ti nuk pranon
sa shume te deshta
apet ket zemra ti nuk e don

a edin sa shume yll jan, pa kufi
edhe me bo krejt yll bashk une apet te dua ma shume pa kufi


Te dua, si nje lot ne sy
Te dua se shume po vuaj
Te dua se larg te kam

Kam besu met harru, po nga mendja as nje secund nuk te kam largu.
At shume te du, as vet nuk muj me realizu.
Rri nga meje mos largo, se me gjith zemer te dashuroj.
Ne enderr po te sho edhe te kerkoj, vetem ty te dashuroj.
As kush tjeter ne ket bot nuk kam deshta si te kam desht ty zemer








------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
"Nëse nuk më don"
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: