Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Poezite e mia!!!!!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Poezite e mia!!!!!!!   Fri Jan 12, 2018 10:25 pm


 SMS

Kur do vish ne takim
kam shume qe te pres.
Qe te zbavitemi bashke,
Nga ora 2 e nates deri ne mengjez.

Se vete me premtove
patjeter do vij the
E shoh se me genjeve
asnje pergjigje nuk me dhe.

Keto SMS-te
jane bere zakon
nje det plot me fjale
Qe kurre nuk shteron.

Ne SMS ti thua
Mbaroi nuk ka me
Se ti nuk je per mua,
prandaj po te le.

I cuditur mendon,
ci bera une valle?
pastaj e kupton
Dashuria eshte perralle.

Dergo merr SMS
shaj fyej pa mbarim
ne jete u be belaja
nga SMS-te e shkruara pa ngurrim 


------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Poezite e mia!!!!!!!
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: