Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Samsung prezanton Galaxy X, smartphone që mund të paloset

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Samsung prezanton Galaxy X, smartphone që mund të paloset   Mon Jan 15, 2018 10:33 pmGjiganti i teknologjisë, Samsung ka prezantuar smartphone-in e saj të palosshëm të quajtur Galaxy X në javën e teknologjisë CES 2018.

Galaxy X, për të cilin është përfolur shumë kohëve të fundit, është prezantuar para të interesuarve gjatë një konference për shtyp.

Burime të ndryshme theksojnë se Galaxy X është pothuajse në përfundim të prodhimit dhe prodhimi masiv i tij pritet të fillojë në nëntor të këtij viti.

Samsung në CES 2018 solli disa prototipe, përmes të cilave të pranishmit në konferencë kanë pasur mundësinë të shohin se si duket ky smartphone, i cili mund të paloset nga të dyja anët.Kur është fjala për madhësinë e telefonit, sipas disa burimeve konfirmohet se Galaxy X do të vijë me ekran 7.3-inç.

Sa i përket lançimit, ende nuk është zbuluar data e saktë si edhe kosto e tij.

Samsung do të jetë kompania e parë që do të ofrojë një smartphone të tillë.


------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Samsung prezanton Galaxy X, smartphone që mund të paloset
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: