Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Disa këshilla si ta bëni lidhjen tuaj më të mirë në vitin 2018

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Disa këshilla si ta bëni lidhjen tuaj më të mirë në vitin 2018   Tue Jan 16, 2018 11:07 pmËshtë e lehtë që të thuani se ky vit po shkon, duke shpresuar në një vit tjetër më të mirë, kur në fakt përgjegjës jeni personalisht për të gjitha.
Nëse jeni në një lidhje, nëse keni synime të caktuara, jeni të fokusuar për t’i arritur ato.
Ekspertët amerikanë tregojnë se si ta bëni lidhjen tuaj më të lumtur e më të shëndetshme në vitin 2018.
1. Përkushtimi në gjërat e vogla, ndryshime të ndjeshme në sjelljen tonë
2. Largimi i telefonëve nga duart
3. Të qenurit njerëz më të mirë për njëri-tjetrin
4. Do të trajtojmë njëri-tjetrin me sjelljen sikur i trajtojmë miqtë.
5. Do të vazhdojmë t’i tregojmë historit nga e kaluara
6. Kur kemi mospajtime, do t’i lëmë ato menjëanë, do të flasim e dëgjojmë njëri-tjetrin
7. Takimet do t’i çojmë më lart në nivel, duke ndryshuar vendet e takimit dhe gjërat që bëjmë – të thyhet monotonia
/Telegrafi/
Lidhja------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Disa këshilla si ta bëni lidhjen tuaj më të mirë në vitin 2018
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: