Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Qite Prej msn 100% Funksionon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Qite Prej msn 100% Funksionon   Tue Feb 06, 2018 7:22 pmQite Prej msn 100% Funksionon


Per me qit prej mseness se paru duhesh te ketsh msn mesenger 7.5 po ashtu edhe viktima...
tashi veprojm shkojn te viktima[personi]edhe klikojm 1her mbi adresen e tij edhe ja bojm "enter"--"esc" 10deri15 her edhe do ta shifni qe viktima do te del jashte.


------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Qite Prej msn 100% Funksionon
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: