Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Mbani mend keto

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 7926
Vleresimi : 23
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Mbani mend keto   Fri Feb 09, 2018 8:18 pm


Mbani mend keto


1. Së paku 15 njerëz në botë ju duan në njëfarë mënyrë.
2. Pa ty, dikush ndoshta nuk do të mund të jetoj.
3. Çdo natë dikush mendon në ty para se të flej.
4. Dikush për të cilin/ën as që din që ekziston të dashuron.
5. Kur mendon se ke bërë kabim të madhë, së paku diçka e mirë del nga ai gabim
6. Së paku pesë njerëz në botë të duan aq shumë sa që do të jenë në gjendje të vdesin për ty.
7. Arsyeja e vetme që dikush do të të urrente është vetëm e vetëm se ai dikush dëshiron të bëhet sikur ti
8. Buzëqeshjet tua mund t'i sjellin lumturi shumë njerëzve tjerë.
9. Për dike ti je gjithçka në botë.
10. Je i/e veçantë dhe një. Kurrë më nuk do të ekzistoj dikush tjetër si ti! "


------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Mbani mend keto
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: