Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Studimi zbulon: Qesh me vete që të jesh i lumtur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 8014
Vleresimi : 24
Date e hyrjes : 29/09/2012

MesazhTitulli: Studimi zbulon: Qesh me vete që të jesh i lumtur   Wed Feb 21, 2018 7:26 pm

Studimi zbulon: Qesh me vete që të jesh i lumtur
Studime të ndryshme po nxjerrin në dritë çdo ditë të reja pafund mbi sjellje të ndryshme njerëzore.
Një studim i bërë së fundmi na Spanjë, ka zbuluar se njerëzit që qeshin me vete janë më të lumtur dhe më social.

Ky studim hedh poshtë çdo paragjykim apo tabu që është ngritur mbi këtë temë.

Mos ju duket e çuditshme, vetëm qeshni asgjë tjetër s’ka rëndësi.

//albeu/

------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://pavarsia.forummi.com
 
Studimi zbulon: Qesh me vete që të jesh i lumtur
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: