Stafi pavarsia.forummi.com ju uron mirseardhje dhe ju deshiron caste te kendshme tek ne. Ju mirepret te gjitheve!
«•» Të Dua Shqipëri «•»

Forum - Shqiptar Official
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Lexo rregulloren para se te fillosh te postosh ne forum.

Share | 
 

 Dashuria e vertete eshte kur zemra dhe mendja jote thone te njejten gje! ???

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Edvini
Web-Master
avatar

Numri i postimeve : 24
Vleresimi : 4
Date e hyrjes : 29/03/2015
Vendbanimi : Albania/Durres

MesazhTitulli: Dashuria e vertete eshte kur zemra dhe mendja jote thone te njejten gje! ???   Wed Feb 28, 2018 9:03 pm


Dashuria e vertete eshte kur zemra dhe mendja jote thone te njejten gje! ???
------------------------****---------------------
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Dashuria e vertete eshte kur zemra dhe mendja jote thone te njejten gje! ???
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
«•» Të Dua Shqipëri «•»  :: Bisedë e lirë-
Kërce tek: